EKS Mutfak Akademisi Sokak Yemekleri Festivali'ndeydi

EKS Mutfak Akademisi Sokak Yemekleri Festivali'ndeydi

EKS Mutfak Akademisi Sokak Yemekleri Festivali

EKS Mutfak Akademisi şefleri ve öğrencileri 11–12–13 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen Sokak Yemekleri Festivali’ne katıldı.

İstanbul-Maçka Demokrasi Parkında gerçekleşen etkinlikte yiyecek-içecek sektörünün ileri gelenleri ile buluştu.  

Etkinlik kapsamında, EKS Mutfak Akademisi sponsorlarından KENWOOD, İGLO, COCA-COLA, UNO, KİKKOMAN ve MÖVENPİCK’in desteğiyle ziyaretçiler keyifli ve lezzetli dakikalar geçirme fırsatı buldu. EKS Mutfak Akademisi standına gelen ziyaretçilere KİKKOMAN sosları ile Uzakdoğu’nun geleneksel lezzeti Noodle çeşitleri hazırlanıp sunuldu. Ayrıca EKS Mutfak Akademisi şefleri tarafından hazırlanan özel sosta marine edilmiş NORGE uskumrusu ve UNO sandviç ekmekleri ile sunulan balık ekmekler günün en beğenilen lezzeti oldu. Sıcak günlerin vazgeçilmez içeceği Coca-Cola, tüm ziyaretçilere ikram edildi. İGLO’nun pratik tatları ile hazırlanılan doyurucu lezzet tabaklarının da hazırlandığı etkinlikte KENWOOD ile meyveli içecekler yapılarak katılımcılara sunuldu.

Şişli Belediyesi ve Türkiye Aşçılar Federasyonu’nun katkılarıyla gerçekleşen festival 13 Mayıs akşamı keyifli bir yorgunlukla sona erdi.